Fotowoltaika/pompy ciepła

Fotowoltaika

Zarówno szkoły, firmy, kościoły, instytucje użyteczności publicznej, jak i domy z całą pewnością docenią naszą ofertę. Zajmujemy się montażem i serwisem małych elektrowni fotowoltaicznych, dzięki którym będziesz mógł uzyskać prąd bez ponoszenia żadnych kosztów za jego rachunki! Dodatkowo zakładamy pompy ciepła. Jedynie w co musisz zainwestować to w moduły i panele instalacji, które zajmują się przetwarzaniem energii słonecznej w prąd.

Doświadczenie w projektowaniu, serwisie i montażu fotowoltaiki

Nasz zespół pracowników dokłada wszelkich starań, aby panele oraz pompy zapewniały Ci nieprzerwane dostawy energii i ciepła. Dzięki nam zapomnisz o rachunkach za prąd, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na własne przyjemności lub zupełnie nowe inwestycje. Wykonaliśmy kilkadziesiąt niezależnych projektów instalacji, które różniły się zarówno mocą, jak i rodzajem dachu, na którym były zakładane. Dzięki temu możesz być pewien, że przeprowadzimy montaż paneli zgodnie z Twoimi oczekiwania, jak i najnowszymi standardami budownictwa.

Indywidualne podejście do klientów

Staramy się podchodzić do naszych klientów indywidualnie tak, aby projekty instalacji i pomp ciepła spełniały zapotrzebowania jego gospodarstwa domowego lub firmy. Dlatego nasze elektrownie fotowoltaiczne dostosowane są mocą do życzeń prezesów firm, jak i gospodarzy. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu specjalistycznej inżynierii, nasi klienci mogą być pewni, że wykonany przez nas serwis zapewnia solidnie wykonaną przydomową elektrownię.

Kompleksowo obsługujemy klientów

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu nasi klienci mogą być pewni, że przeprowadzimy ich przez cały proces inwestycji projektowania instalacji fotowoltaicznej od samego początku aż do końca. Dzięki temu możesz być pewien, że szybko i bezproblemowo będziesz mógł cieszyć się ekologicznymi, nieprzerwanymi dostawami prądu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny od A do Z:

 • Analiza indywidualnych potrzeb klienta
 • Dobór odpowiedniego systemu i jego mocy
 • Projekt
 • Analiza, produkcji energii, finansowa i zwrotu inwestycji
 • Dobór odpowiednich urządzeń i rozwiązań
 • Dostawa i montaż wszystkich elementów
 • Zgłoszenie instalacji do OSD i monitorowanie procesu zgłoszenia
 • Pomiary odbiorcze i dokumentacja powykonawcza
 • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Zwrot inwestycji przy uwzględnieniu ulgi termomodernizacyjnej

Skumulowany przepływ środków

Solidna i niezawodna instalacja fotowoltaiczna

Dzięki temu, że posiadamy doświadczenie w projektowaniu, serwisowaniu, jak i montażu przydomowych elektrowni, możesz być pewien, że dostarczymy Ci obsługę na najwyższym poziomie. Co stoi za tym pojęciem? Zajmiemy się wszystkim tak, abyś miał jak najmniej problemów z wypełnianiem dokumentacji, jak i również, aby instalacja służyła bez awarii przez wiele lat. To samo tyczy się projektów pomp ciepła. Za standardami oferowanymi przez naszą firmę stoją przede wszystkim zaawansowana wiedza inżynierii specjalistycznej, kwalifikacje, certyfikaty i uprawnienia.

Fotowoltaika dla firm

Nie tylko posiadamy przydomowe elektrownie, ale również możemy zamontować takie przeznaczone dla firm. Oferowane przez nas pompy ciepła i projekty paneli są niezwykle opłacalne, dzięki czemu zaoszczędzisz naprawdę wiele pieniędzy. Dodatkowe fundusze, będziesz mógł przeznaczyć na nowe inwestycje, dzięki którym Twoja firma z całą pewnością rozwinie skrzydła jeszcze bardziej. Ze względu na specyfikę prawnego podejścia do przedsiębiorców, zwykle instalacje fotowoltaiczne zwracają się już po 4 latach! Dodatkowo oferujemy serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny zakładanych przez nas paneli słonecznych i pomp ciepła.

Inwestorzy i firmy wykonawcze

Zakładane przez nas przydomowe elektrownie fotowoltaiczne, jak i pompy ciepła montujemy we współpracy z inwestorami i firmami wykonawczymi. To sprawia, że możemy zaoferować współpracę w zakresie montowania, jak i serwisowania instalacji słonecznych. Nasze kwalifikacje pozwalają zaoferować Państwu takie usługi, jak:

 • projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze,
 • zbieranie pomiarów odbiorczych,
 • nadzorowanie nad poprawną realizacją inwestycji,
 • serwisowanie i zakładanie paneli w przydomowych elektrowniach (jak i tych przeznaczonych dla przedsiębiorstw),
 • montaż systemu zakupionego przez klienta.