Siedziba Alter Energy w Redzie

    Alter Energy  wdraża rozwiązania i doradza w zakresie stosowania technologii fotowoltaicznych.  Alter Energy jest marką firmy Pacific Sun Sp. z o.o., która od 2011 roku jest wiodącym producentem energooszczędnych systemów oświetleniowych oraz systemów podtrzymywania życia w Aquparkach, Oceanariach oraz hodowlach koralowców rafotwórczych. (www.Pacific-Sun.eu).

Rozwiązania technologiczne stworzone przez Pacific Sun oraz własny know-how pozwolił nam na zaoferowanie usług na najwyższym poziomie – przy zastosowaniu najlepszej jakości podzespołów takich jak inwertery, panele fotowoltaiczne czy też rozwiązania konstrukcyjne do montażu paneli PV.

Największą zaletą naszej oferty jest jej wszechstronność: od wsparcia doradczego, poprzez sprzedaż aż po realizację i gwarancję jakości. Projektujemy systemy fotowoltaiczne zarówno dla małych inwestycji, jak również dla dużych projektów energetycznych i skutecznie rozwiązujemy problemy z zasilaniem elektrycznym.

Uważasz, że zakładanie paneli słonecznych do generowania ciepła lub prądu nie jest opłacalne? Nic bardziej mylnego! Dzięki nam pozyskasz zewnętrzne dofinansowanie na fotowoltaikę, dzięki której będziesz mógł cieszyć się darmowa energią elektryczną pochodzącą prosto ze Słońca. Mało kto wie, że program Prosument oferuje sfinansowanie przedsięwzięcia założenia paneli aż w 40%. Oznacza, że to zapłacisz jedynie trochę więcej niż połowę tego, co byś normalnie zapłacił nie korzystając z przysługującej ulgi.

Nasza nowoczesna firma to nie tylko dostawca najnowszych rozwiązań technologicznych, ale również najwyższej jakości obsługa klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić wszystkie możliwe ekologiczne rozwiązania, które można zastosować w Twoim domu. Dodatkowo osobom, które zdecydują się na założenie prądotwórczej instalacji przysługuje ulga na fotowoltaikę. Możliwe jest to dzięki specjalnemu rozporządzeniu, które umożliwia odliczenie sobie część zapłaconej kwoty z podatku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Alter Energy – bądź EkoSmart!